“Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne “Dzīvesspēks 2019”

Esam priecīgi paziņot, ka pateicoties mūsu atbalstītājiem 6 - 9.09.2018 Igates pilī tiks organizēta jau 8 “Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne “Dzīvesspēks 2019”.


 

Nometne paredzēta mammām, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām ar mērķi dāvāt iespēju smelties spēkus, ļaut sevi lutināt, gūt jaunus draugus un iedvesmoties no nometnes īpašajiem viesiem, skaistās vides un vienai no otras.

Nometnes gaitā būs iespēja apmeklēt dažādas nodarbības un satikt sabiedrībā zināmus un mīlētus cilvēkus (šobrīd gatavojam nometnes programmu). Pateicoties mūsu atbalstītājiem – “Ventspils uzplaukumam” un Igates pils viesmīlībai, dalība nometnē ir bez maksas.

Ņemot vērā, ka jau šobrīd par dalību nometnē interesi izrāda daudz dalībnieku, lūdzam pieteikties nometnei rakstot uz e-pastu - biedribadzivesspeks@gmail.com vai zvanot Laurai 29266944.

Uz drīzu tikšanos Guna&Laura

“Bērnu emocionālā audzināšana”

sunBiedrība “Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem” un psiholoģijas zinātņu doktore, Kognitīvi Biheiviorālā terapeite Guna Geikina aicina vecākus uz lekciju ciklu “Bērnu emocionālā audzināšana”.

Kopīgi aplūkosim labākās problēmu risināšanas stratēģijas, jaunumus audzināšanas veidos,  veicināsim izpratni par bērna uzvedības cēloņiem un vēl daudz ko citu.

“Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne “Dzīvesspēks 2018”

a08e59f224ab8b36c3f3ed172656f85f“Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne “Dzīvesspēks 2018”.

Esam priecīgi paziņot, ka pateicoties mūsu atbalstītājiem 14-16.09.2018 Igates pilī tiks organizēta nometne mammām, kuras audzina bērnus ar īpašām vajadzībām.

Nometes mērķis dāvāt iespēju smelties spēkus, ļaut sevi lutināt, gūt jaunus draugus un iedvesmoties no nometnes īpašajiem viesiem, skaistās vides un vienai no otras.

Projekti

Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne DZĪVESSPĒKS 2016.

     10.,11. un 12. jūnijā Igates pils vēra savas durvis biedrībai "Dzīvesspēks", kas rīkoja nometni mammām, kuras audzina bērnus arīpašām vajadzībām. Tika dāvāta iespēja smelties spēkus no pils parkā esošajiem senajiem kokiem, rāmi plūstošā ūdens un valdošās harmonijas visapkārt, kā arī visam aktivitātēm, kas priecēja sirdis, prātus un ķermeņus.

Tā bija iespēja dažas dienas atpūsties, ļaut sevi lutināt, gūt jaunus draugus un iedvesmoties no nometnes īpašajiem viesiem, skaistās vides un vienai no otras.

Nometnes gaitā bija iespēja apmeklēt dažādas nodarbības un satikt sabiedrībā zināmus un mīlētus cilvēkus. Inta Blūmspēcināt un vairot sevī sievišķo energiju kā arī motiveja sevi izzināt. Psiholoģiskās nodarbības ļāva sevi jaunatklāt un harmonizēt emocijas. Kopā ar Ivetu Semjonovu hennas zīmēšanas nodarbībās katrai bija iespēja sevi izdaiļot. Nometnes vadītāja un make up speciāliste Laura Everte dalījās zināšanās un pieredzē par pareizu skaistumkopšanu un make-up.