Projekti

Spēka, enerģijas un pozitīvisma nometne DZĪVESSPĒKS 2016.

     10.,11. un 12. jūnijā Igates pils vēra savas durvis biedrībai "Dzīvesspēks", kas rīkoja nometni mammām, kuras audzina bērnus arīpašām vajadzībām. Tika dāvāta iespēja smelties spēkus no pils parkā esošajiem senajiem kokiem, rāmi plūstošā ūdens un valdošās harmonijas visapkārt, kā arī visam aktivitātēm, kas priecēja sirdis, prātus un ķermeņus.

Tā bija iespēja dažas dienas atpūsties, ļaut sevi lutināt, gūt jaunus draugus un iedvesmoties no nometnes īpašajiem viesiem, skaistās vides un vienai no otras.

Nometnes gaitā bija iespēja apmeklēt dažādas nodarbības un satikt sabiedrībā zināmus un mīlētus cilvēkus. Inta Blūmspēcināt un vairot sevī sievišķo energiju kā arī motiveja sevi izzināt. Psiholoģiskās nodarbības ļāva sevi jaunatklāt un harmonizēt emocijas. Kopā ar Ivetu Semjonovu hennas zīmēšanas nodarbībās katrai bija iespēja sevi izdaiļot. Nometnes vadītāja un make up speciāliste Laura Everte dalījās zināšanās un pieredzē par pareizu skaistumkopšanu un make-up.   

 

Daces Straumes vadībā pilī ieskanējās gongu skaņas un priekšnesuma laikā dalībnieces izpelnījās komplimentus par apgaroto un skanīgo līdzdziedāšanu.

Par dalībnieču fiziskām aktivitātēm un ķermeņu vingrumu rūpējās Inese Talle, kas prata likt plūst dzīvībai straujāk un priecīgāk.

Svētdien bija sarūpēta īpaši garšīga darbošanās šokolādes meistardarbnīcā, kuru vadīja Ingrīda Catlakša.

Nometnes noslēgumā mammas tikās ar Uģi Kuģi, kurš savā stāstijumā nometnes dalībnieciem lika aizdomāties par dzīves pamatvērtībām, sievišķibu, kā arī iedeva nometnes noslēgumā smieklus un ļoti pozitīvas emocijas.

Nometnes programmā iepriekš neiekļauts, bet nu jau par īpašu notmenes daļu kļuvušais viemīlis Jānis palīdzēja dalībniecēm izbaudīt pils atmosfēru un tikt apkalpotām, lai justos tik īpašām kā princesēm.

Piektdienas vakarā īpašu pārsteigumu sagādāja nepārspējamais ģitārists Aivars Hermanis un dziedātājs Igo. Kā izteicās viena no dalībniecēm, tas bijis neticami fantastisks pārsteigums.

Pēc dalībnieču atsauksmēm aktivitātes ir palīdzējušas uzlādēt savas iekšējās baterijas, kas dod spēku vēl ilgu laiku pēc nometnes. Dalībnieces jau gaida nākamo iespēju sanākt kopā biedrības “Dzīvesspēks” nometnē.

Īpaši vērts atzīmēt, ka šī bija piektā nometne, kurā mammas sanāk kopā un tiek lutinātas.

Pateicoties atbalstītājiem dalībniekiem gan piedalīšanās, gan transports, gan ēdināšana bija bez maksas.

Paldies visiem, kas ir pielikuši roku, lai tas varētu notikt!

Īpašs paldies: Ventbunkers, Igates pils, Prike, Avon, Maiznīcai Lielezers

Paldies visiem dalībniekiem un nodarbību vadītājiem, kas atbalstīja dalībnieces savā tik būtiskajā dzīves misijā.